Sulmohet seksualisht një grua në Klinë

Gjatë ditës së djeshme është raportuar se një burrë ka sulmuar seksualisht një grua në Klinë
Policia ka bërë të ditur se rasti është njoftuar në prokurori dhe se po vazhdon të hetohet.

“Është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor./rtvokarina/