Rama takohet me Biden në samitin e NATO’s, e bën edhe për të qeshur

Rama takohet me Biden në samitin e NATO’s, e bën edhe për të qeshur

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, po merr pjesë në samitin e NATO-s në Madrid të Spanjës, i cili do të mbahet sot dhe nesër.


Në një video të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Rama shihet krah për krah me presidentin amerikan Joe Biden, me të cilin edhe ka folur.

Në një moment, Rama i thotë diçka Bidenit, i cili më pas filloi të qeshte.

Shikoni videon e mëposhtme: