Pini këtë pije çdo mëngjes dhe u thoni lamtumirë kilogramëve të tepërt


Humbja e peshës është më e lehtë nga sa mendoni. Pini një gotë çdo mëngjes nga kjo pije magjike dhe kilogramët do të fillojnë të zhduken vetë. Pas 2 javësh do të vini re një ndryshim drastik.

Përgatitja e pijes: Shtoni një lugë pluhur kanelle në 250 ml ujë të zier. Lëreni të ftohet dhe më pas i shtoni 2 lugë çaji mjaltë.

Vetitë- Kanella luan një rol të madh në procesin e humbjes së peshës. Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe përshpejton metabolizmin. Po ashtu ul nivelin e triglicerideve, kolesterolin në gjak.

Rezultatet do të jenë të dukshme më shpejt nëse ekuilibroni dietën dhe eliminoni përdorimin e sheqerit.