Lumi B sot feston ditëlindjen

 

Reperi, Lumi B, sot feston ditëlindjen dhe Miranda, bashkëshortja e tij, i bëri urimin më të veçantë.

Lumi mbushi plot 35 vjet.

 

 

“Urime ditëlindjen shoku im më i mirë, zemra ime, burri im. Të dua shumë”, shkruan Miranda sipër fotos së Lumit me djalin e tyre Blinin.