Kosova sot zhvillon miqësoren ndaj Gambisë

 

Kombëtarja e Kosovës do të luajë sot ndeshjen e fundit miqësore, ku do të përballet me Gambinë.

Loja do të luhet në Antalia, Turqi, dhe fillon nga ora 19:00.

 

 

Kosova ndeshjen e fundit e humbi kundër Guinesë me rezultat 1-2.

Dardanët me këtë ndeshje e përmbyllin ciklin e miqësoreve dhe dëshirojnë ta mbyllin me fitore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *