Gruaja nga Vushtrria raporton në polici se i është zhdukur burri

Një grua nga Vushtrria ka raportuar në polici se bashkëshorti i saj është zhdukur.

Rasti ka ndodhur mesditën e së shtunës, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Ankuesja ka raportuar se bashkëshorti është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Vushtrri, 08.01.2022 – 12:35. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili ka udhëzuar të hapet rasti i cili vazhdon të hetohet”, ka njoftuar policia./rtvokarina