Dafina Zeqiri dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re “Llafe llafe”

 

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe reperi Lyrical Son kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri me titull “Llafe llafe”.

Vija melodike është realizuar nga vetë Dafina, kurse tekstin e kanë shkruar Lyrical Son dhe Elinel.

 

 

Ana vizuale i është besuar produksionit kosovar, Entermedia.