Soni Malaj së shpejti me projekt të ri

  Artistja e njohur, Soni Malaj, për vite të tëra ka qëndruar aktive me projektet muzikore.…

Mjaft e veçantë, kështu dukej Rihana teksa blente perime

  Pamjet e paparacëve, na treguan një Rihanna që nuk kishim menduar se do ta shihnim…

Gold Ag sjellë foto të bashkëshortes dhe djalit, “Dashnit e mia”, ky është mbishkrimi

  Gold Ag tanimë është bërë një bashkëshort dhe baba i përkushtuar. Reperi shqiptar i cili…

Anulohet Beerfest Kosova, edicioni 10

  Është anuluar edicioni i dhjetë i Beerfest Kosova. Në një njoftim për media nga organizatorët…

Tërhiqet edhe Shemi nga pjesëmarrja në festën e birrës në Korçë

  Shemsi Krasniqi nga grupi “Ilirët” është tërhequr nga pjesëmarrja në Festivalin e Birrës në Korçë.…

Tenori kosovar me shkrim emocionues për nënën e tij

  Tenori kosovar, Ramë Lahaj gjatë ditës së djeshme ka njoftuar për vdekjen e nënës së…

Lumi B sot feston ditëlindjen

  Reperi, Lumi B, sot feston ditëlindjen dhe Miranda, bashkëshortja e tij, i bëri urimin më…

Dafina Zeqiri dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re “Llafe llafe”

  Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe reperi Lyrical Son kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më…

Bëhet publike! Projekti i radhës nga Dafina është bashkëpunim me Lyrical Son

  Dafina Zeqiri gjatë përformancës në një koncert bëri të ditur se bashkëpunimi i saj i…

Kompania italiane ‘Liu Jo’ kërkon 1.8 milionë dollarë dëmshpërblim nga Kendall Jenner

  Kompania italiane ‘Liu Jo’, akuzon Kendall Jenner se ka shkelur kushtet e një kontrate modelimi.…