Në ceremoninë e betimit të Presidentit Joe Biden do të përformojnë Lady Gaga dhe Jennifer Lopez

  Këngëtarja me famë botërore Lady Gaga mbështeti hapur presidentin e zgjedhur Joe Biden gjatë fushatës,…

Shakira shet të drejtat autoriale të muzikës së saj

  Që të gjitha 145 këngët e këngëtares Shakira, duke përfshirë “Hips Don’t Lie”, “Whenever, Wherever”…

Sot feston ditëlindjen Shyhrete Behluli, por sa vite i mbush ajo ?

  Sot, këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli feston ditëlindjen e saj, por thua vallë sa…

Nora reagon pas vdekjes së ish-vjehrrës së saj

Teuta Berisha, nëna e dy muzikantëve të njohur shqiptarë, Robert dhe Patris Berisha, ka ndërruar jetë…

Aida Doçi dhe Naser Gashi të martuar zyrtarisht.

  Ditë më parë lajmi që bëri bujë në rrjetet sociale ishte pikërisht fejesa e këngëtarës…

Për “hatër” të burrit, Genta paralajmëron një këngë turqisht

  Genta Ismajli duket aq e dashuruar në të dashurin e saj turk, Husen Usta. Genta,…

Qëndruat në pritje, por jo më! Almeda zbulon emrin e bukur që do t’i vendos vajzës

  Dy muaj më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman…

Kështu e provokon  Arbenita të dashurin

  Pas rikthimit të reperit Fero në Instagram, ai së bashku me modelen Arbenita Ismajli po…

Diva e muzikës feston sot ditëlindjen. Kaq vite mbush ajo

  Diva e muzikës botërore, Beyonce, sot feston ditëlindjen, por shtrohet pyetja sa vjet po mbush…

Capital T tregon se pse e refuzoi për bashkëpunim Fifin: Ajo bën shumë këngë më të mira se ajo që më propozoi

Reperi i njohur Capital T, është shumë i lidhur me fansat e tij në rrjetet sociale.…