Don Xhoni: Asnjë artist shqiptar nuk e ka arritur suksesin tim për dy vite

Don Xhoni thekson se asnjë artist shqiptar nuk ka arritur kaq shumë sukses sa ai në…

Më në fund Vali Corleone pranohet në Psikiatri

Vali Corleoni është rehabilituar në Institutin e Psikiatrisë Forenzike në Prishtinë dy ditë më parë. Kështu…

Don Xhoni ndahet nga modelja ruse?

Reperi i njohur nga Drenica, Don Xhoni përveç një karriere të suksesshme shpesh herë është komentuar…

“Fenomeni i Tik Tok-ut” lidhje familjare me reperin kosovar, ja çfarë janë mes vete Esati dhe Don Xhoni

“TikTok”, është njëri ndër rrjetet sociale që ka nxjerrur shumë emra të panjohur duke iu dhuruar…

Kosovarja kthehet nga Zvicra për të gjetë burrë në Shqipëri

Filloreta, kosovarja më e re në Përputhen ka marrë vëmendje që në hyrje. Ajo u deklarua…

Arrestohet Vali Corelone pasi kanosi prindërit

Personazhi i njohur për publikun, Vali Corelone është arrestuar nga policia pasi i njëjti ka shkaktuar…

Berlusconi martohet të shtunën me vajzën 53 vite më të re

Është 53 vjeç më e vogël në moshë së dhëndrri, por nuk e ka problem të…

Adelina i gëzohet shkarkimit të vëllait të Leonora Jakupit

Vëllai i Leonora Jakupit, Adnan Jakupi është shkarkuar sot nga Donika Gërvalla – ministre e jashtme…

Gjyste Vulaj poston foto të reja, mezi njihet

Gjyste Vulaj është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në vend. Ajo merr vëmendje të veçantë…

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Artistja e mirënjohur e estradës shqiptare, Leonora Jakupi, sot më 3 mars. feston ditëlindjen. Këngëtarja patriote…