Vdes Zymer Fazliu, babai i dy dëshmorëve nga Gradica e Drenasit

Ka vdekur sot Zymer Fazliu, babai i dëshmorëve Asllan dhe Mehdi Fazliu nga Gradica e Drenasit.…

Vdes nëna e Komandant Malishevës, Komandanti rrëfon si i kishte thënë ajo që sdo takonte më

Andi Krasniqi, i njohur me nofkën “Komandant Malisheva” në llogarin e tij në rrjetin social “Facebook”,…

E dhimbshme: Vdes Skender Uka nga Vushtrria, u aksidentua në trafik

Ka dekur para pak minutash vushtrriasi Skender Uka. Deri tek vdekja familjarët theksojnë se ka ardhur…

E dhimbshme: Po vinin në vendlindje, qifti nga Malisheva vdesin në aksident trafiku në Podujevë

Sh.Sopaj, 26-vjeç dhe M.Sopaj, 35 vjeçe është çifti që humbi jetën në orët e hershme të…

E rëndë: I shpërtheu bombola e gazit, vdes mitrovicasi

Një rast i rëndë ka ndodhur para disa ditësh në Zhabar të Mitrovicës, ku një bombolë…

“Na kalle zemrën”, postimi prekës i vëllait të 30-vjeçarit që u gjet i vdekur sot në Ferizaj

Një 30-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot në fshatin Saraishtë të komunës së Ferizajt. Sipas…

Plotë 108 gëzhoja gjenden në vendin ku një person u vra në Milot

Në vendin ku Klisman Preçi u vra dhe Ylli Brahimi u plagos janë gjetur 108 gëzhoja,…

Vritet një person në Baks të Skenderajt

Të shtëna me armë zjarri ka pasur para pak minutave në fshatin Baks të komunës së…

Festa kthehet në tragjedi, 22 vjeçaren e zë rryma nga telefoni

Një festë beqarie e vajzave, e njohur si “Bride to be” ka përfunduar me fatalitet për…

Komisari i policisë vdes në krye të detyrës

Arresti kardiak i merr jetën një funksionari të lartë policie në Tiranë. Komisar Edi Veli, shef…