Bora zbardh disa vende në Kosovë

 

Sot në mëngjes ka rënë borë në disa vende në Kosovë.

 

Disa pjesë të Ferizajit dhe Prevalla kanë shijuar një mëngjes dimëror.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se dita e sotme parashihen reshje të shiut me intensitet mesatar deri të lartë.

 

\RTV-Okarina\