Bardhi publikon projektin e ri “Emanuela”

 

Bardhi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Ai u bashkua me Alketën për këngën që titullohet ‘Emanuela’.

 

 

Kënga e punuar nga Çelik Lipa vjen e shoqëruar me videoklip dhe ju mund ta shihni më poshtë.

 

\RTV-Okarina\