Bardhi dhe Azet së shpejti me një bashkëpunim

 

Dy reperët e famshëm, Azet & Bardhi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri.

Për të gjithë fansat që presin me padurim lansimin e kësaj këngë, ka një lajm të mirë.

 

Ishte producenti i njohur Çelik Lipa ai i cili përmes një Instastory paralajmëroi që kënga do të publikohet së shpejti.

“Bardhi x Azet, së shpejti”, shkroi ai në këtë imazh.

 

\RTV-Okarina\