Asnjë i vdekur dhe 31 raste pozitive me Covid në 24 orët e fundit

 

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike njofton se në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitiv 31 qytetarë me virusin COVID-19.

Po ashtu, gjatë kësaj periudhe kohore nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes nga ky infeksion.

 

 

Sot janë shëruar 150 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 156 mijë e 598, teksa në total numri i rasteve aktive është 924.

 

\RTV-Okarina\