Arilena dhe Dafina po vijnë me duet

 

Dy këngëtaret e njohura, Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri, së shpejti do të vijnë me një projekt të përbashkët muzikor.

 

 

Sipas postimeve në rrjetet sociale, “Thirr Policinë” do të mban titullin ky bashkëpunim.

 

 

Kujtojmë se projekti i fundit nga Arilena është “Murderer” në bashkëpunim me reperin Noizy. Ndërsa projekti i fundit muzikor i Dafina Zeqirit është “HAPPY BIRTHDAY”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.